Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe SONETT WC čistič máta - myrta 10 l

SONETT WC čistič máta - myrta 10 l

Vegan OK

SONETT WC čistič s mátou a myrtou. Účinný ekologický gel na čištění toalet přírodního původu spolehlivě odstraní vodní kámen i nežádoucí bakterie. Je složen z čistě přírodních a snadno odbouratelných ekologických materiálů. Ve výhodném velkém balení.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 179 Kč 974 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID42
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT WC čistič na čištění a dezinfekci WC. Obsahuje éterické oleje máty a myrty, účinně rozpouští močové a vápenaté usazeniny a odstraňuje organické nečistoty. Díky dobrému ulpívání produktu na stěnách toaletních mís je plně využita jeho účinnost. Směs éterických olejů z máty a myrty zajišťuje účinnou dezinfekci a svěží vůni.

Použití: Naneste pod okraj toaletní mísy a vyčistěte. Při silném znečištění nechte působit přes noc.

Všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 10 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:
Aqua, citric acid, alcohol, alkylpolyglucoside C10-C16 (lauryl glucoside), sodium C12–C14 fatty alcohol sulfate (sodium lauryl sulfate), polysaccharide (xanthan gum), parfum*, linalool*, limonene*

*certified organically grown

Podobné produkty