Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Dezinfekce SONETT Desinfekční prostředek ve spreji 100 ml

SONETT Desinfekční prostředek ve spreji 100 ml

Vegan OK

SONETT Desinfekční prostředek ve spreji 100 ml. Desinfekční prostředek ve spreji je skvělý v boji proti plísním a bakteriím v koupelnách a v kuchyních. Vhodný k domácímu i velkokapacitnímu využití. Provoní váš byt éterickými oleji z levandule a šalvěje.

Zvolte variantu

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID17
Hmotnost (1 ks): 0,11 kg

Podrobné informace

SONETT desinfekční prostředek ve spreji je skvělý v boji proti plísním a bakteriím. Roztok je určený k přímému použití.

Dezinfekční přípravek efektivně odstraňuje veškeré plísně a bakterie, jako je salmonela, pseudomonas, stafylokok nebo e-coli bakterie. Vhodný k domácímu i velkokapacitnímu použití - do koupelen a kuchyní, na spotřebiče, pracovní plochy apod. S vůní éterických olejů z BIO levandule a šalvěje.

Dávkování: Přípravek je určen k přímému použití, netřeba ředit. Aplikujte přímo na dezinfikovanou plochu, v případě nutnosti po cca 2 minutách působení opláchněte vodou.

Upozornění: Uchovávejte v uzavřené nádobě mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s otevřeným ohněm.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 100 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, perfume* (fragrance), linalool*, limonene*


* z ekologického zemědělství


Podobné produkty