Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň Attitude Bio Čistič na koupelny s vůní citronové kůry 800 ml

Attitude Bio Čistič na koupelny s vůní citronové kůry 800 ml

Hypoalergenní

Ekologický čistič na koupelny a WC s rozprašovačem pro jednoduchou aplikaci. Účinně odstraní mýdlové a vápenaté nečistoty a je vyroben z přírodních a bezpečných látek. Je hypoalergenní.

Skladem

125 Kč 103 Kč bez DPH
ks

Certifikáty: Eco logo
Katalogové číslo: ATTITUKLID04
Hmotnost (1 ks): 0,882 kg

Podrobné informace

Bio čistič koupelen značky Attitude účinně vyčistí špínu a různé usazeniny ve vaší koupelně. Tento přípravek je speciálně vyroben pro použití na umyvadla, vany, kohoutky, sprchové kouty, WC, spáry v koupelně atd. Účinně odstraní mýdlové a vápenaté nečistoty a mastnotu a zanechá po sobě svěží vůni citronové kůry. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače.

Tento ekologický produkt je vyroben z přírodních a bezpečných látek, které nedráždí pokožku. Je bezpečný pro celou rodinu. Základem pro účinné mytí jsou rostlinné tenzidy. Jako všechny produkty této značky je hypoalergenní.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

Nepřítomnost škodlivých látek (např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

100% recyklovatelný obal.


Specifikace

Objem: 800 ml

Složení:

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), kyselina citronová, xantanová guma, propandiol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně)