Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT Čisticí tekutý písek 0.5 l

SONETT Čisticí tekutý písek 0.5 l

Vegan OK

SONETT Čisticí tekutý písek 0.5 l. Díky svému zvlášť jemnému složení zanechá čištěný povrch neporušený a bez škrábanců. Používá se na šetrné čištění nerezu, smaltu či jiných náročnějších povrchů.

Skladem

129 Kč 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID15
Hmotnost (1 ks): 0,709 kg

Podrobné informace

SONETT čisticí tekutý písek se používá na šetrné čištění nerezu, smaltu, plastů, kachliček, sporáků, nerezového i smaltovaného nádobí, plastových povrchů apod.

Účinný ekologický prostředek na čištění odolné špíny. Díky zvlášť jemnému složení zanechá čištěný povrch neporušený. S Bio éterickými oleji z levandule a citronové trávy.

Neobsahuje žádné konzervanty. Dostatečné trvanlivosti a lehkého antibakteriálního efektu je dosaženo díky použití směsi BIO olejů levandule a citrónové trávy.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 0,5 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, calcium carbonate, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, perfume* (fragrance), linalool*, citral*

*certified organically grown


Podobné produkty