Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT Koupelnový čistič 1 l

SONETT Koupelnový čistič 1 l

Vegan OK

SONETT Koupelnový čistič 1 l. Přírodní složení s kyselinou citrónovou. Spolehlivě odstraňuje vodní kámen a vápenné usazeniny, mastnotu a organické nečistoty. Čištěný povrch zanechává lesklý, čistý a bez škrábanců.

Zvolte variantu

Skladem

179 Kč 148 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID19
Hmotnost (1 ks): 1,072 kg

Podrobné informace

SONETT koupelnový čistič s kyselinou citrónovou.

Čisticí přípravek na koupelny odstraňuje vodní kámen, vápenné usazeniny, mastnotu a organické nečistoty. Čištěný povrch zanechá lesklý a hygienicky čistý. Nezatěžuje životní prostředí.

Dávkování: Aplikujte na čištěný povrch a nechte několik minut působit, poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Kyselina citrónová má odvápňující efekt. Prosíme vyvarujte se kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem, umělým kamenem apod. Uchovejte mimo dosah dětí.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, citric acid, alcohol, alkylpolyglucoside C8–10


Podobné produkty