Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT Na čištění oken 1 l

SONETT Na čištění oken 1 l

Vegan OK

SONETT Na čištění oken 1 l. Čisticí přípravek na okna a jiné hladké, lesklé povrchy. Skvěle čistí a zanechává povrch lesklý, neporušený a beze šmouh. Éterické oleje z levandule a citronové trávy vám osvěží a provoní byt.

Zvolte variantu

Skladem

179 Kč 148 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID21
Hmotnost (1 ks): 1,032 kg

Podrobné informace

SONETT ekologický přípravek na čištění oken dokonale vyčistí hladké plochy a skla. Skvěle si poradí s okny, autoskly, kachličkami a lakovanými povrchy.

Odstraňuje nečistotu a čištěný povrch zanechá lesklý a neporušený. Nezanechává šmouhy. S BIO éterickým olejem z levandule a citronovou trávou.

Dávkování: Naneste na čištěný povrch a vyleštěte do sucha. Silně znečištěný povrch napřed přetřete vlhkým hadříkem.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, perfume*(fragrance), linalool*, citral*


*certified organically grown


Podobné produkty