Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT Na čištění oken 500 ml

SONETT Na čištění oken 500 ml

Vegan OK

SONETT Na čištění oken 500 ml. Čisticí přípravek na okna a jiné hladké, lesklé povrchy. Skvěle čistí a zanechává povrch lesklý, neporušený a beze šmouh. Éterické oleje z levandule a citronové trávy vám osvěží a provoní byt.

Zvolte variantu

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID23
Hmotnost (1 ks): 0,543 kg

Podrobné informace

SONETT ekologický přípravek na čištění oken dokonale vyčistí hladké plochy a skla. Skvěle si poradí s okny, autoskly, kachličkami a lakovanými povrchy.

Odstraňuje nečistotu a čištěný povrch zanechá lesklý a neporušený. Nezanechává šmouhy. S BIO éterickým olejem z levandule a citronovou trávou.

Dávkování: Naneste na čištěný povrch a vyleštěte do sucha. Silně znečištěný povrch napřed přetřete vlhkým hadříkem.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, perfume*(fragrance), linalool*, citral*

*certified organically grown


Podobné produkty