Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT Prostředek na vodní kámen 1 l

SONETT Prostředek na vodní kámen 1 l

Vegan OK

SONETT Prostředek na vodní kámen 1 l. Odstraňovač vodního kamene spolehlivě odstraňuje vodní kámen z koupelen, praček, myček, kávovarů a rychlovarných konvic. Zdravé řešení v domácím boji s vodním kamenem.

Zvolte variantu

Skladem

159 Kč 131 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONUKLID14
Hmotnost (1 ks): 1,129 kg

Podrobné informace

SONETT prostředek na vodní kámen pro kuchyně, koupelny a toalety.

Odstraňovač vodního kamene spolehlivě odstraňuje vodní kámen z koupelen, praček, myček, kávovarů, rychlovarných konvic apod. Vhodný na všechny druhy hladkých povrchů odolných kyselinám. Použitá kyselina citronová je v potravinářské kvalitě a má výjimečnou biodegrabilitu.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, citric acid, alcohol


Podobné produkty