Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Koupelna, kuchyň SONETT WC čistič cedr - citronela 750 ml

SONETT WC čistič cedr - citronela 750 ml

Vegan OK

SONETT WC čistič cedr- citronela 750 ml. Účinný ekologický gel na čištění toalet přírodního původu s jednoduchou aplikací. Spolehlivě odstraní vodní kámen i nežádoucí bakterie. Je složen z čistě přírodních a lehce odbouratelných ekologických materiálů.

Skladem

129 Kč 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONUKLID22
Hmotnost (1 ks): 0,819 kg

Podrobné informace

SONETT WC čistič na čištění a dezinfekci WC. Obsahuje éterické oleje cedru a citronely, účinně rozpouští močové a vápenaté usazeniny a odstraňuje organické nečistoty. Díky dobrému ulpívání produktu na stěnách toaletních mís je plně využita jeho účinnost. Směs éterických olejů s olejem jehličnanů zajišťuje účinnou desinfekci a svěží vůni.

Použití: Naneste pod okraj toaletní mísy a vyčistěte. Při silném znečištění nechte působit přes noc.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 750 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, citric acid, alkylpolyglucoside C8–10, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, polysaccharide, perfume (fragrance)*, geraniol*, citronellol*

*certified organically grown


Podobné produkty