Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Podlahy, nábytek Ecodis Bio karnaubský vosk 1 l

Ecodis Bio karnaubský vosk 1 l

Doporučujeme Vegan OK

Tekutý karnaubský vosk značky La droguerie écologique umyje, naleští a ochrání téměř všechny typy podlah. Podlaha získá po uschnutí vysoký lesk i bez leštění.

Skladem

299 Kč 247 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: EcoCert
Katalogové číslo: DROGECO18
Hmotnost (1 ks): 1,049 kg

Podrobné informace

Karnaubský vosk je vosk získávaný z listů brazilské palmy Copernicia prunifera. Velmi dobře se zpracovává a s minimální námahou okamžitě vytváří zrcadlový lesk. Pro své vlastnosti je ceněný při výrobě čisticích a ochranných prostředků. Je vyhledávanou příměsí v potravinářství, farmacii, kosmetice i v průmyslu.

Karnaubský vosk značky La droguerie écologique pro čištění podlah myje, leští a chrání většinu povrchů.

Po zaschnutí dokáže na ošetřeném povrchu vytvořit dokonalý tenký ochranný film s vysokou odolností vůči vodě a špíně, chrání před škrábanci, má antistatický účinek a umožňuje podlaze dýchat, zatímco ji regeneruje.

Karnaubský vosk je neutrální výrobek s jednoduchým použitím, který zanechá po uschnutí povrch lesklý i bez leštění. Vhodný na podlahy, schody, dřevo napuštěné olejem nebo voskem, dřevěný nábytek, korek, lino, dlažbu, terakotu, břidlici, mramor, voskovaný beton, přírodní kámen atd.

100 % složek je přírodního původu, certifikováno Ecocert.

Vyrobeno ve Francii, recyklovatelný obal.

Použití: pro běžnou údržbu podlahy dávkujte 4 lžíce vosku na 6-8 l vody, podlahu umyjte mopem a nechte uschnout.

Balení: 1 l

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
> 30 % voda, 5 - 15 % karnaubský vosk*, < 5 % amfoterní povrchově aktivní činidla a etanol*
 
* z ekologického zemědělství

Podobné produkty