Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Podlahy, nábytek SONETT Podlahový čistič 5 l

SONETT Podlahový čistič 5 l

SONETT Podlahový čistič 5 l. Čisticí prostředek na podlahy a další znečištěné povrchy. Speciální směs šetrných vosků dodá krytinám lesk a chrání je před poškozením. Ve výhodném velkém balení.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

2 549 Kč 2 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID33
Hmotnost (1 ks): 5,4 kg

Podrobné informace

SONETT podlahový čistič s přírodními vosky. Prostředek na čištění dlaždic, linoleí, parket a kamenných, dřevěných, korkových či laminátových podlah. Vhodný na voskované, olejované i lakované povrchy. Speciální směs šetrných vosků dodá lesk a chrání před poškozením .

Upozornění: Prostředek na podlahy by neměl být používán nezředěný. Před použitím dobře protřepejte. Přípravek může ztmavit odstín neošetřených dřevěných povrchů, proto před použitím vyzkoušejte na části povrchu.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Výhodné balení, vhodné k doplňování. Ke kanystru je možné dokoupit pumpičku pro snažší přelévání.

Balení: 5 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–10, potassium carbonate, shellac, copernicia cerifera, rhus succedanea, alcohol, glycerine


Podobné produkty