Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Podlahy, nábytek SONETT Podlahový čistič 500 ml

SONETT Podlahový čistič 500 ml

SONETT Podlahový čistič 500 ml. Čisticí prostředek na podlahy a další znečištěné povrchy. Speciální směs šetrných vosků dodá krytinám lesk a chrání je před poškozením.

Zvolte variantu

Skladem

349 Kč 288 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID24
Hmotnost (1 ks): 0,522 kg

Podrobné informace

SONETT podlahový čistič s přírodními vosky. Prostředek na čištění dlaždic, linoleí, parket a kamenných, dřevěných, korkových či laminátových podlah. Vhodný na voskované, olejované i lakované povrchy. Speciální směs šetrných vosků dodá lesk a chrání před poškozením .

Upozornění: Prostředek na podlahy by neměl být používán nezředěný. Před použitím dobře protřepejte. Přípravek může ztmavit odstín neošetřených dřevěných povrchů, proto před použitím vyzkoušejte na části povrchu.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–10, potassium carbonate, shellac, copernicia cerifera, rhus succedanea, alcohol, glycerine


Podobné produkty