Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

EWG

EWG - Environmental Working Group, hlavním cílem této neziskové organizace je chránit zdraví lidí a životní prostředí. Na základě výzkumu zdravotních rizik kosmetických složek pomáhají standardy EWG lidem vybírat jen ty zdravé a bezpečné produkty.

EWG se zaměřuje na ochranu spotřebitelské bezpečnosti a působí dvojím způsobem. V první řadě vyvíjí tlak na vládu Spojených států, aby regulovala a zakazovala škodlivé chemikálie. Provádí také nejmodernější výzkum, který pomáhá spotřebitelům určit, které výrobky jsou bezpečné a které jsou naopak zdraví škodlivé. Vydává příručky pro spotřebitele, které analyzují složky ve stovkách tisíců spotřebních potravin, čisticích prostředků a produktů z oblasti tělové péče. Veřejně dostupné publikace od EWG zahrnují Průvodce opalovacími přípravky, Nákupního průvodce pesticidy a také Průvodce zdravými úklidovými prostředky. Ať už tedy hledáte seznam bezpečných šamponů, nejbezpečnějších opalovacích krémů nebo seznam netoxických kosmetických značek či čističů do domácnosti, EWG databáze zahrnuje a analyzuje téměř každý komerčně dostupný produkt.

EWG Skin Deep® databáze vám pomůže zjistit, zda jsou vaše oblíbené produkty pro péči o tělo bezpečné na každodenní použití. Databáze nabízí mnohem víc než jen list bezpečných kosmetických značek. Najdete zde také přesné složení a účinky komerčně prodávaných kosmetických produktů. EWG Kosmetická databáze analyzuje a hodnotí více než 70 tisíc kosmetických produktů od více než 2 tisíc značek.

Hodnocení složení je založeno na nezávislém EWG výzkumu ohledně toxicity jednotlivých složek a jejich dopadu na životní prostředí.

Produkty s tímto certifikátem