Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Herbatint

Herbatint

Italskou značku barev na vlasy Herbatint, hlavní značku společnosti Antica Erboristeria, založil v r. 1970 bylinkář Michele Albergo, jehož cílem bylo vytvořit výrobek účinný, ale zároveň šetrný k lidskému zdraví. Využil své znalosti bylin a výrazně snížil obsah chemikálií vč. peroxidu vodíku.

Díky široké škále barev a tomu, že již od první aplikace výborně kryje šediny, má i dnes po 40 letech značka Herbatint vedoucí pozici na trhu permanentních barev bez čpavku. Prodává se ve 40 zemích světa.

Herbatint obsahuje formuli z 8 rostlinných výtažků, která byla úspěšně testována i na citlivé pokožce.  Jedná se o aloe vera (Aloe vera barbadensis), která vlasy vyživuje a chrání; mokřadku (Limnanthes alba), která vlasy hydratuje, dodává jim lesk, má pozitivní vliv na intenzitu a trvanlivost barvy; chinovník lékařský (Cinchona calisaya), který tonizuje pokožku hlavy a kontroluje produkci kožního mazu; vilín virginský (Hamamelis virginiana), který je bohatý na esenciální oleje; třapatku úzkolistou (Echinacea angustifolia), která hydratuje, regeneruje a vyživuje vlasy a zároveň chrání pokožku; ořešák královský (Junglans regia), který má antiseptické vlastnosti, udržuje rovnovážné pH vlasů i pokožky; reveň dlanitou (Rheum Palmatum), která zintenzivňuje a fixuje barvu a chrání pokožku, má protizánětlivé účinky a břízu pýřitou (Betula alba), která regeneruje a chrání vlasy i pokožku.

Společnost Antica Erboristeria je certifikovaná B Corporations®, dodržuje vysoký standart sociálního a ekologického chování.

Připojila se k Zero Impact Web®, ke snižování emisí CO2, které jsou důsledkem používání internetu, provádí se to formou příspěvků na obnovu a ochranu lesů.

Její výrobky nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují živočišné složky, jsou Cruelty free a vegan.

Mezi ekologicky udržitelné iniciativy patří i obalová politika společnosti, všechny obaly jsou plně recyklovatelné, lahve jsou z polyetylenu.

Značka Herbatint je držitelem mezinárodních ocenění, v posledních letech např. v r. 2017 VICTOIRE DE LA BEAUTÉ 2017-2018 (FRANCE), v r. 2016 BEST OF NATURAL BEAUTY AWARDS - BETTER NUTRITION (USA), v r. 2015 a 2014 BRONZE ALIVE AWARDS (CANADA), v r. 2012 - ECOFAMILY AWARD (POLAND).

Produkty této značky