Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Hydrophil

Hydrophil

Hydrophil je německá značka trvale udržitelných předmětů osobní hygieny a znamená doslova „vodu milující“. Jádro tvoří ekologické kartáčky na zuby a příslušenství.

Zakladatelé značky Hydrophil si uvědomují význam vody a ochrany vodních zdrojů pro život. Jejich výrobky jsou water-neutral, vegan a fair.

Water-neutral: Při výrobě je minimalizována spotřeba vody, používají se suroviny, které nevyžadují umělé zalévání, v tomto případě rychle rostoucí bambus. Který navíc spotřebovává obrovské množství CO2. Používají se pouze barvy bez ropných a jiných chemických složek.

Vegan: Výrobky neobsahují složky živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech.

Fair znamená, že za odvedenou práci je vyplacena adekvátní mzda. Výrobce dohlíží na to, aby podmínky v celém výrobním procesu byly „fair“.

Kartáčky na zuby Hydrophil jsou vyrobeny z rychle rostoucího bambusu a štětiny z obnovitelných surovin bez ropných derivátů. Používají se pouze ekologické barvy. S ohledem na snížení spotřeby a výroby plastů, základ štětinek kartáčků tvoří namísto ropy ricinový olej.

10 % ze zisku věnuje firma na projekty Viva con Agua de St. Pauli e.V., které se zasazují o to, aby každý člověk měl přístup k pitné vodě.

 

Produkty této značky