Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

incognito

incognito

Incognito® je britská značka 100% přírodních prostředků k odpuzení hmyzu.  Na trhu je od r. 2007. Za jejím vznikem stojí osobní zkušenost zakladatele firmy p. Howarda Cartera, který při cestách po Asii onemocněl nejprve malárií a při další cestě horečkou dengue. A to přes používání repelentu s obsahem DEET. DEET neboli Diethyltoluamid je nejpoužívanější aktivní složkou v repelentech proti hmyzu. Může způsobovat podráždění, kožní reakce a poškozovat nervovou soustavu savců. Na životní prostředí má toxický vliv.

Incognito® spray a roll-on jsou zcela přírodního původu. Jsou vhodné pro celou rodinu vč. dětí od 3 měsíců a domácích mazlíčků.

Výrobky incognito® byly testovány v deštných pralesech a tropických oblastech na 100% účinnost proti komárům/moskytům přenášejícím malárii, virus Zika a další nemoci. Získaly lepší hodnocení než klasické chemické repelentní přípravky. V USA a Velké Británii byly úspěšně testovány proti klíšťatům a jinému hmyzu. Působí preventivně také proti ovádům, muchničkám atd.

Základem je aktivní složka citrepel 75 (eukalyptus maculata citriodora).

Při výrobě produktů Incognito® je kladen důraz na ekologii i etiku výroby. Výrobky jsou biologicky rozložitelné a nezatěžují tak životní prostředí.

Značka Incognito® je držitelem ocenění od předních zdravotnických organizací i ekologických institucí.

10 % ze zisku věnuje společnost na charitu.

Produkty této značky