Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Jack n´Jill

Jack n´Jill

Za australskou značkou Jack N 'Jill stojí manželé Justin a Rachel, kteří se po narození svého prvního dítěte začali zajímat o vše, s čím přišlo do styku, protože ho nechtěli vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny se rozhodli vytvořit absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti.

Zubní pasta Jack N 'Jill je pro děti 100% bezpečná, i s ohledem na to, že děti pastu často polykají. Vyrábí se v certifikované organické kvalitě.

Společnost EWG's označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty, neobsahující žádné chemikálie. Společnost EWG's je jednou z největších společností na světě, které informují o bezpečnosti produktů. V jejich databázi se nachází více než 69 000 položek a každý měsíc navštíví jejich stránky téměř milion lidí.

Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řadu silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny ze vzácného lékařského a potravinářského silikonu, pohárky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny.

Jack N'Jill je společnost šetrná vůči přírodě. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, karton je z recyklovatelného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu.

Produkty této značky