Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Mádara

Mádara

Lotyšská společnost Mádara se zabývá výrobou certifikované organické a přírodní kosmetiky. K výrobě těchto produktů využívá organické a přírodní suroviny, recyklovatelné obaly nebo obaly z již recyklovaných materiálů. Používá čisté výrobní postupy šetrné k lidskému zdraví a životnímu prostředí. S 97 % používaných rostlinných surovin certifikovaných jako organické podporuje Mádara organické zemědělství a biodiverzitu, striktně odmítá používání chemikálií jako jsou pesticidy a škodlivé chemické postupy.

Produkty Mádara jsou certifikovány ECOCERT podle mezinárodních ECOCERT/COSMOS standardů, které definují a dohlížejí na původ surovin, balicí a výrobní procesy.

Více než 1000letý vliv drsného a studeného severského podnebí vybavil rostliny zde rostoucí výjimečnými vlastnostmi. Jejich hluboké kořeny, hořké listy a zkroucená kůra léčily zranění a zachraňovaly životy po staletí. Tato lidová moudrost se předává z generace na generaci až dodnes.

Nyní v 21. století se Mádara snaží dokázat, že příroda nám dává vše, co potřebujeme. Její výrobky jsou vyrobeny z čistých výtažků severských bylin, arktických bobulí a jedinečných olejů ze semen, plných silných antioxidantů, esenciálních omega kyselin a účinných látek proti stárnutí.

Produkty této značky