Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

NAT

NAT

Nice to your body, And True to your style! Evropská značka NAT nice & true se zaměřuje na dámské hygienické pomůcky s ohledem na zdraví a pohodlí žen.

Dámská hygiena NAT představuje dokonalou kombinaci přírodní péče a moderního způsobu života a umožňuje prožít každou menstruaci v pohodlí a bez starosti. Tampóny jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny, která je certifikována „organic“ dvěma nezávislými organizacemi.

Vložky NAT nice & true stojí na pomezí mezi přírodními a konvenčními výrobky. Díky použití přírodní bavlny perfektně sají a zároveň hýčkají pokožku svou hebkostí.

Vložky ani tampóny NAT neobsahují žádné nežádoucí látky jako mléka, parfémy. Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Při výrobě hygienických pomůcek NAT se využívají nejnovější vědecké technologie a postupy.       

Bavlna obsažená v hygienických potřebách NAT je ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Zcela ekologické tampony NAT jsou kompletně vyrobené z organické bavlny a snadno rozložitelné.

Produkty NAT nice & true nejsou testovány na zvířatech.

Tampóny jsou certifikovány GOTS, tento certifikát potvrzuje výrobu z organické bavlny pocházející z certifikovaného ekologického zemědělství. A certifikace Soil Association od britské společnosti Organic Soil Association, která potvrzuje ekologickou výrobu. Přísné standardy zaručují vysokou kvalitu použitých surovin.

Vyrobené v Evropě - v Německu, Španělsku, Belgii.

 

Produkty této značky