Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Naty

Naty

Naty je švédská společnost, která se od r. 1990 zabývá vývojem a výrobou ekologických jednorázových plenek i dalších produktů pro péči o matku a dítě, včetně intimních potřeb.

Eco by Naty je první ekologická plenka, která obdržela OK Biobased Certification od Vincotte, jedné z nejnáročnějších nezávislých neziskových organizací. Vincotte je mezinárodně uznávaná certifikační organizace, která se specializuje na analýzy obnovitelnosti surovin. Je také jednou z mále certifikačních organizací na světě, která aplikuje evropské i severoamerické standardy.

Všechny produktové řady mají tuto certifikaci. Je to nejpádnější důkaz ekologické kvality.

Produkty jsou také certifikovány švédskou národní asociací Asthma and Allergy Association, která se snaží o zlepšení podmínek pro osoby trpící astmatem, alergiemi, intolerancí a hyper sensitivitou.

Plenky jsou navrženy tak, aby se minimalizovalo riziko vzniku alergie nebo opruzenin.

Produkty neobsahují geneticky modifikované suroviny, chlor, latex, TBT ani parfemaci.

Základ produktů tvoří přírodní a obnovitelné suroviny – kukuřičný škrob, bio bavlna a celulóza z udržitelného lesního hospodářství, která má označení FSC® (Forest Stewardship Council). FSC standard garantuje, že dřevo pochází z lesů, které jsou spravovány v souladu s přírodními principy a obnovovány ekologicky odpovědným způsobem. Ohrožené rostliny a živočichové jsou chráněni, stejně jako práva domorodých obyvatel a zaměstnanců.

Produkty této značky