Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Péče o děti Attitude Odstraňovač skvrn na dětské prádlo 475 ml

Attitude Odstraňovač skvrn na dětské prádlo 475 ml

Pro děti Hypoalergenní

Účinný bio odstraňovač skvrn bílého i barevného prádla pro citlivou pokožku dětí i dospělých. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače. Neobsahuje žádné škodlivé látky, které by měly neblahý vliv na zdraví vašeho dítěte. Je hypoalergenní.

Skladem

159 Kč 131 Kč bez DPH
ks

Certifikáty: Eco logo
Katalogové číslo: ATTITPRANI06
Hmotnost (1 ks): 0,555 kg

Podrobné informace

Bio odstraňovač skvrn značky Attitude účinně odstraní skvrny z vašeho prádla za použití čistě přírodních látek. Lze stejně dobře použít na bílé i barevné prádlo. Tento ekologický přípravek byl vyvinut speciálně pro potřeby těch nejmenších. Je vhodný pro citlivou pokožku dětí i dospělých. Bez vůně. Je použitelný na všechno stálobarevné prádlo při všech teplotách.

Tento ekologický produkt je vyroben z přírodních a bezpečných látek, které nedráždí pokožku. Jako všechny produkty této značky je hypoalergenní.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

Nepřítomnost škodlivých látek (např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

100% recyklovatelný obal s uzavíratelným rozprašovačem.

Použití: Nastříkejte přímo na skvrnu a vemněte do prádla. Nechte působit 1-5 min. Potom vyperte běžným pracím prostředkem.

Objem: 475 ml


Specifikace

Složení:

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid, lauryl glukosid), <5 % enzymy (amyláza), propandiol, glukonát sodný

 


Podobné produkty