Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Péče o děti Dětská kosmetika Mýdla, sprchové gely SONETT Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 200 ml

SONETT Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 200 ml

Vegan OK

Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 200 ml. Mýdlo je skvělé pro jemné čištění dětské pokožky. Příjemná vůně děti osvěží po celý den a umývání rukou pro ně bude zábava. Pouze přírodní složení.

Zvolte variantu

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONDETI03
Hmotnost (1 ks): 0,23 kg

Podrobné informace

Jemné SONETT pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem.

Tekuté dětské mýdlo je nejvhodnější pro jemné čištění citlivé dětské pokožky. Příjemnou ovocnou vůni měsíčku si děti zamilují a umývání rukou pro ně bude větší zábava. Vyrobeno z rostlinných bio olejů.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 200 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.
 


Specifikace

Složení:

Aqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Alkylpolyglucoside, Alcohol, Glycerin*, Citrate, Calendula officinalis extract*, Fragrance (Perfume)*: Cymbopogon flexuosus oil* (contains Citral*), Citrus sinensis oil* (contains Limonene*), Litsea cubeba oil* (contains Citral*, Limonene*, Linalool*), Abies alba* (contains Limonene*), Lavandula hybrida oil* (contains Linalool*), Cananga odorata flower oil*

* z ekologického zemědělství


Podobné produkty