Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Naty Plenky 2 Mini 3-6 kg 33 ks

Naty "Eco Nappies" ekologické jednorázové plenky velikost 2 Mini 3-6 kg, 33 ks

Skladem

325 Kč 269 Kč bez DPH
ks

Značka: Naty
Certifikáty: FSC , OK Biobased
Katalogové číslo: PLENNATY02
Hmotnost (1 ks): 0,791 kg

Podrobné informace

Plenky Eco by Naty jsou:

  • Přirozeně prodyšné – vrstva z kukuřičného škrobu na rozdíl od plastů dýchá, plenka je vzdušnější, sušší a pohodlnější. Předchází se tak opruzeninám.
  • Hebké a pohodlné – Jemný přírodní materiál, elastické pásky, pružná část na zádech i okolo nohou umožňují dítěti volný pohyb.
  • Šetrné k pokožce – nebělené, bez chloru, GMO, parfemace a jiných chemikálií  
  • Z přírodních a obnovitelných materiálů – hlavním absorbentem je celulóza, která je těžena ve skandinávských lesích a má certifikaci FSC®. Další vrstvy plenky jsou také vyrobeny z přírodních, biologicky rozložitelných materiálů (např. z cukrové třtiny). Proti úniku vlhkosti používají film z kukuřičného škrobu, který je účinný a zároveň biologicky rozložitelný.
  • Certifikované a dermatologicky testované OK Biobased od Vincotte, Vincotte je jedna z nejvíce náročných světových neziskových organizací, která tímto potvrzuje velké množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě plenek. Plenky byly také testovány pro obnovitelnost jejích produtků dle ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizace stanovující mezinárodní standardy pro materiály, produkty, systémy a služby.
  • Certifikovány „OEKO-TEX Standard 100“ - testování nezávislými institucemi Oeko-Tex na obsah více než 100 složek. Certifikace potvrzuje, že produkt neobsahuje žádné škodlivé látky.
  • Všechny produkty Naty mají značku V-Label, to je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.

Obal plenek je z certifikovaného bio plastu a je možné ho použít jako sáček na biologický odpad.   

 


Specifikace

Složení:

kukuřičný škrob, celulóza z udržitelného lesního hospodářství, která má označení FSC® (Forest Stewardship Council). FSC standard garantuje, že dřevo pochází z lesů, které jsou spravovány v souladu s přírodními principy a obnovovány ekologicky odpovědným způsobem. Ohrožené rostliny a živočichové jsou chráněni, stejně jako práva domorodých obyvatel a zaměstnanců.


Podobné produkty