Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Naty Plenky 3 Midi 4-9 kg 30 ks

Naty "Eco Nappies" ekologické jednorázové plenky velikost 3 Midi 4-9 kg, 30 ks

Skladem

325 Kč 260 Kč 215 Kč bez DPH
ks

Značka: Naty
Certifikáty: FSC , OK Biobased
Katalogové číslo: PLENNATY03
Hmotnost (1 ks): 0,91 kg

Podrobné informace

Plenky Eco by Naty jsou:

  • Přirozeně prodyšné – vrstva z kukuřičného škrobu na rozdíl od plastů dýchá, plenka je vzdušnější, sušší a pohodlnější. Předchází se tak opruzeninám.
  • Hebké a pohodlné – Jemný přírodní materiál, elastické pásky, pružná část na zádech i okolo nohou umožňují dítěti volný pohyb.
  • Šetrné k pokožce – nebělené, bez chloru, GMO, parfemace a jiných chemikálií  
  • Z přírodních a obnovitelných materiálů – hlavním absorbentem je celulóza, která je těžena ve skandinávských lesích a má certifikaci FSC®. Další vrstvy plenky jsou také vyrobeny z přírodních, biologicky rozložitelných materiálů (např. z cukrové třtiny). Proti úniku vlhkosti používají film z kukuřičného škrobu, který je účinný a zároveň biologicky rozložitelný.
  • Certifikované a dermatologicky testované - OK Biobased od Vincotte, Asthma and Allergy Association

 


Specifikace

Složení:

kukuřičný škrob, celulóza z udržitelného lesního hospodářství, která má označení FSC® (Forest Stewardship Council). FSC standard garantuje, že dřevo pochází z lesů, které jsou spravovány v souladu s přírodními principy a obnovovány ekologicky odpovědným způsobem. Ohrožené rostliny a živočichové jsou chráněni, stejně jako práva domorodých obyvatel a zaměstnanců.


Podobné produkty