Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Naty Plenky 4+ Maxi Plus 9-20 kg 24 ks

Pro děti Vegan OK

Naty "Eco Nappies" ekologické jednorázové plenky velikost 5 Maxi Plus 9-20 kg, 25 ks

Skladem

289 Kč 239 Kč bez DPH
ks

Značka: Naty
Certifikáty: Vegan , FSC , OK Biobased
Katalogové číslo: PLENNATY05
Hmotnost (1 ks): 0,921 kg

Podrobné informace

Plenky Eco by Naty jsou:

  • Přirozeně prodyšné – vrstva z kukuřičného škrobu na rozdíl od plastů dýchá, plenka je vzdušnější, sušší a pohodlnější. Předchází se tak opruzeninám.
  • Hebké a pohodlné – Jemný přírodní materiál, elastické pásky, pružná část na zádech i okolo nohou umožňují dítěti volný pohyb.
  • Šetrné k pokožce – nebělené, bez chloru, GMO, parfemace a jiných chemikálií  
  • Z přírodních a obnovitelných materiálů – hlavním absorbentem je celulóza, která je těžena ve skandinávských lesích a má certifikaci FSC®. Další vrstvy plenky jsou také vyrobeny z přírodních, biologicky rozložitelných materiálů (např. z cukrové třtiny). Proti úniku vlhkosti používají film z kukuřičného škrobu, který je účinný a zároveň biologicky rozložitelný.
  • Certifikované a dermatologicky testované - OK Biobased od Vincotte, Certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“ - švédská národní asociace usilující o zlepšení životních podmínek lidí trpících alergiemi, intolerancí, astmatem apod. Plenky jsou neustále zdokonalovány zejména z důvodu minimalizace rizika vzniku alergií, ekzémů a opruzenin.
  • obal je 100% biologicky rozložitelný bioplast

 


Specifikace

Složení:

kukuřičný škrob, celulóza z udržitelného lesního hospodářství, která má označení FSC® (Forest Stewardship Council). FSC standard garantuje, že dřevo pochází z lesů, které jsou spravovány v souladu s přírodními principy a obnovovány ekologicky odpovědným způsobem. Ohrožené rostliny a živočichové jsou chráněni, stejně jako práva domorodých obyvatel a zaměstnanců.


Podobné produkty