Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Péče o děti Přebalování Ubrousky, vatové polštářky a tyčinky EKO vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature na bázi vody 60 ks

EKO vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature na bázi vody 60 ks

Hypoalergenní

Ekologické vlhčené ubrousky s vysokým obsahem vody bez nežádoucích chemikálií a parfémů, jsou příjemné i citlivé dětské pokožce a nezatěžují životní prostředí.

Skladem do 2 dnů

69 Kč 57 Kč bez DPH
ks

Značka: Moltex
Katalogové číslo: UBRMOLTEX01
Hmotnost (1 ks): 0,293 kg

Podrobné informace

Ubrousky Moltex Pure & Nature jsou zcela přírodní, snadno se rozloží a obsahují 99 % čisté vody. Navíc jsou bez parfemace, což je ideální pro citlivou dětskou pokožku.

Německá značka Moltex Pure & Nature představuje nové vlhčené ubrousky, které obsahují 99 % čištěné vody. To znamená vodu, ze které byly odstraněny veškeré chemikálie a nečistoty, které by mohly způsobovat alergie.

Protože je pokožka miminek velmi citlivá, mohou ji konvenční ubrousky napuštěné nejrůznějšími chemikáliemi nepříjemně dráždit. Ubrousky Moltex jsou však ekologické a zcela přírodní. Díky tomu patří mezi hypoalergenní kosmetické pomůcky, které se navíc v přírodě mnohem snáze a rychleji rozkládají.

Vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature neobsahují žádné parfémy, které by mohly způsobovat opruzeniny či podráždění dětského zadečku. Nenajdete v nich ani žádný alkohol a jsou pH neutrální. Představují ideální volbu pro mimininka již od narození.

Obal obsahuje o 63 % méně plastu, než běžné vlhčené ubrousky. Navíc jsou vyrobené v Německu, takže necestují z velké dálky.

Ubrousky Moltex Pure & Nature jsou dermatologicky testované.

Také jsou certifikovány PEFC, což znamená, že pochází z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Tato certifikace potvrzuje, že výroba probíhá za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů.

Balení: 60 ks

Moltex ubrousky


Specifikace

Složení:

Složení: voda, benzoát sodný (potravinářský konzervant), citronan sodný, Myristamidopropyl PG‐Dimonium Chloride Phosphate, glukonát sodný, kyselina citronová


Podobné produkty