Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Přírodní kosmetika Péče o pleť Čištění Pleťová mýdla La Fermé de Paula Ajurvédské mýdlo Kurkuma 75 g

La Fermé de Paula Ajurvédské mýdlo Kurkuma 75 g

Vegan OK

Rostlinné mýdlo vyráběné ručně dle tradiční receptury s respektem k přírodě i lidem, pro omlazení a zhojení pleti

Skladem

118 Kč 94 Kč 78 Kč bez DPH
ks

Značka: La Fermé de Paula
Katalogové číslo: AJURVEDA01
Hmotnost (1 ks): 0,08 kg

Podrobné informace

Tradiční ručně vyráběné mýdlo z Auroville v Indii, bohaté na přírodní glycerin díky výrobnímu procesu formou studené saponifikace (do 35 °C), při kterém se neničí účinné látky.

Kurkuma, která je v tradiční indické kultuře všudypřítomná, se také nazývá „indický šafrán“. Krásná žlutooranžová barva kurkumy je způsobena jejím hlavním pigmentem, kurkuminem, který je známý jako silný antioxidant, má spoustu využití v potravinářství, kosmetice, tradiční medicíně a nyní už i v západní medicíně.

Kurkuma dokáže omlazovat tkáně v pleti, chrání buňky před účinky volných radikálů a mírní záněty. Mizí díky ní jemné linky, vrásky a tmavé skvrny v pleti.

Základ tohoto ajurvédského mýdla tvoří směs olejů - kokosový, palmový, ricinový, sezamový  a nimbový (Neem) - která je dále obohacena o esenciální olej skořicový, pačuli, hřebíčkový a mandlový.

Byliny se sbírají ručně, suší se a drtí kamennými tloučky dle tradiční ajurvédské receptury. Výroba mýdel probíhá v řemeslné dílně, která respektuje životní prostředí a oceňuje práci řemeslníků.

Obaly jsou z recyklovaného papíru.

Díky své jemnosti jsou mýdla vhodná i pro péči o obličej.

Neobsahuje barviva ani chemické konzervanty.

Netestováno na zvířatech.

100 % biologicky rozložitelné.

Balení: 75 g


Specifikace

Složení:

Cocos Nucifera Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Oil, Sodium Hydroxide, Ricinus Communis Oil, Sesamum Indicum Oil, Melia Azadirachta Seed Oil, Cinnamomum Cassia Oil, Curcuma Longa Powder, Pogostemon Cablin Oil, Prunus Amygdalus Amara Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamal, Coumarin, Eugenol