Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Pupen Čistící pleťová maska 60 ml

Vegan OK Doporučujeme Akce

Přírodní ručně vyráběná pleťová maska pro důkladnému čištění mastné pleti a zanesených pórů, se zeleným jílem, aktivním uhlím a květem heřmánku. 1 kus za výhodnou cenu!

Skladem

98 Kč 88 Kč 73 Kč bez DPH
ks

Značka: Pupen cosmetics
Katalogové číslo: PUPEN14
Hmotnost (1 ks): 0,134 kg

Podrobné informace

1 kus za výhodnou cenu!

Sypká maska se zeleným jílem, aktivním uhlím a květem heřmánku je skvělým doplňkem pro pravidelnou péči o mastnou pleť. Je vhodná k důkladnému čištění pleti i zanesených pórů.

Maska je v sypkém stavu, pro použití stačí odebrat požadované množství a smícháním s vodou vyrobit čerstvou masku. Díky tomu maska nemusí obsahovat žádně zbytečné konzervanty, syntetická změkčovadla či stabilizátory a přitom zůstane čerstvá.

Maska obsahuje zelený jíl bohatý na minerály a soli, ideální pro aknózní pleť. Má skvělé absorpční, detoxikační a antiseptické vlastnosti. Pudr z epsomské soli, která pracuje jako přírodní čistič, omlazuje a rehydratuje pokožku a pomáhá ji zbavit toxinů. Květ heřmánku pravého má výrazné protizánětlivé, antibakteriální, zklidňující a dezinfekční vlastnosti. Zklidňuje pokožku s kožními vyrážkami a ekzémy. Aktivní uhlí má vynikající čistící vlastnosti pro svoji schopnost vázat na sebe škodliviny, nečistoty a nadbytečný kožní maz. Hloubkově čistí pokožku, uvolňuje ucpané póry, zanechává pokožku čistou a vyhlazenou.

ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA - použití

Potřebné náčiní – mistička (nejlépe skleněná), kávová lžička - vše musí být důkladně čisté! Postačí pečlivě umýt v horké vodě, popř. pokud preferujete vydezinfikovat vysokoprocentním lihem.

Kávovou lžičkou naberte sypkou masku a vložte ji do skleněné mističky, poté už jen stačí přidat vodu.

Doporučený poměr na 1 masku: 2 x vrchovatá lžička masky, 2 x lžička vody

Vodu vždy přidávejte opatrně a pokud si nejste jisti, raději masku zkuste promíchat. Pokud vznikne jemná, hladká pasta, je hotovo.

Vzniklou pastu naneste na odlíčený a vyčištěný obličej (při použití pleťového mýdla to zvládnete v jednom kroku) a nechte působit přibližně 20–30 minut.

Pokud Vám maska bude rychle zasychat, můžete ji jemně zvlhčovat květovou vodou pomocí rozprašovače.

Masku poté pečlivě umyjte vlažnou vodou (můžete opět použít pleťové mýdlo pro efektivnější odstranění zbytků masky) a pleť ošetřete krémem nebo olejem, podle toho, co je vám příjemnější.

Po použití masky můžete mít jemně zarudlý obličej, je to přirozená reakce pokožky, která se při použití masky velice silně prokrvuje a tím dochází k jejímu čištění a zbavování se toxinů.

Masku skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25°C.

Produkty Pupen cosmetics jsou čerstvé, s minimálním použitím konzervantů, a tak mají i kratší dobu minimální spotřeby. Aktuální zásoba růžové soli má datum minimální spotřeby 08/2022.


Specifikace

Složení:

zelený jíl, pudr z epsomské soli, drcený květ heřmánku pravého, aktivní uhlí, esenciální olej litsea cubeba, geraniol*, citral*, citronellol*, limonene*

* součást esenciálních olejů