Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Pupen Levandulová pleťová maska 60 ml

Přírodní ručně vyráběná pleťová maska pro šetrné čištění a revitalizaci každého typu pleti s marockým jílem, levandulí a květem jasmínu

Skladem

94 Kč 78 Kč bez DPH
ks

Značka: Pupen cosmetics
Katalogové číslo: PUPEN13
Hmotnost (1 ks): 0,101 kg

Podrobné informace

Sypká maska s marockým jílem, levandulí a květem jasmínu je skvělým doplňkem pro pravidelnou péči o pleť. Maska je v sypkém stavu, pro použití stačí odebrat požadované množství a smícháním s vodou vyrobit čerstvou masku. Díky tomu maska nemusí obsahovat žádně zbytečné konzervanty, syntetická změkčovadla či stabilizátory a přitom zůstane čerstvá.

Složení masky je navrženo tak, aby vyhovovalo každému typu pleti. Je vhodná pro jemné čištění, odstranění usazených nečistot a revitalizaci pleti.

Maska obsahuje bílý jíl, který je bohatý na oxid křemičitý a má výrazné čistící a remineralizační schopnosti, marocký jíl bohatý na minerály, jako křemík, hořčík, vápník, draslík a mnohé další cenné látky, který pokožku jemně ale účinně čistí, odstraňuje z ní toxiny, nečistoty a odumřelé buňky. Zvyšuje elasticitu a vitalitu pleti a při pravidelném používání má exfoliační a anti-aging vlastnosti. Pudr z epsomské soli, která pracuje jako přírodní čistič, omlazuje a rehydratuje pokožku a pomáhá ji zbavit toxinů a květ levandule lékařské, která působí jako antioxidant, zachycuje volné radikály, podporuje obnovu kožních buněk a celkovou regeneraci pokožky. Zpomaluje příznaky stárnutí, eliminuje vrásky, rozzařuje a vyhlazuje pleť. Květ jasmínu pravého, který pokožku čistí a hydratuje. Má stahující, antiseptické, hojivé, protizánětlivé a čistící účinky.

LEVANDULOVÁ PLEŤOVÁ MASKA 2X JINAK

Potřebné náčiní – mistička (nejlépe skleněnou), kávová lžička - vše musí být důkladně čisté! Postačí pečlivě umýt v horké vodě, popř. pokud preferujete vydezinfikovat vysokoprocentním lihem.

Varianta 1 – pro rozjasnění pleti

Kávovou lžičkou naberte sypkou masku a vložte ji do skleněné mističky, poté už jen stačí přidat vodu.

Doporučený poměr na 1 masku: 2 x vrchovatá lžička masky, 2 x lžička vody

Vodu vždy přidávejte opatrně a pokud si nejste jisti, raději masku zkuste promíchat. Pokud vznikne jemná, hladká pasta, je hotovo.

Varianta 2 – pro vyživení a jemnost pleti

Kávovou lžičkou naberte sypkou masku a vložte ji do skleněné mističky, poté přidejte přírodní bílý jogurt.

Doporučený poměr na 1 masku: 2 x vrchovatá lžička masky, 2 x lžička jogurtu

Jogurt přidávejte opatrně a pokud si nejste jisti, raději masku zkuste promíchat. Pokud vznikne jemná, hladká pasta, je hotovo.

Vzniklou pastu naneste na odlíčený a vyčištěný obličej (při použití pleťového mýdla to zvládnete v jednom kroku) a nechte působit přibližně 20–30 minut.

Pokud Vám maska bude rychle zasychat, můžete ji jemně zvlhčovat květovou vodou pomocí rozprašovače.

Masku poté pečlivě umyjte vlažnou vodou (můžete opět použít pleťové mýdlo pro efektivnější odstranění zbytků masky) a pleť ošetřete krémem nebo olejem, podle toho, co je vám příjemnější.

Po použití masky můžete mít jemně zarudlý obličej, je to přirozená reakce pokožky, která se při použití masky velice silně prokrvuje a tím dochází k jejímu čištění a zbavování se toxinů.

Masku skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25°C.

Produkty Pupen cosmetics jsou čerstvé, s minimálním použitím konzervantů, a tak mají i kratší dobu minimální spotřeby. Aktuální zásoba růžové soli má datum optimální spotřeby 11/2021.


Specifikace

Složení:

Kaolín, marocký jíl, pudr z epsomské soli, drcený květ levandule lékařské a jasmínu pravého, esenciální olej z levandule, geraniol*, citronellol*, coumarin*, limonene*, linalool*

* součást esenciálních olejů