Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Dezinfekční prostředek na ruce 300 ml

Vegan OK

SONETT Dezinfekční prostředek na ruce 300 ml. Desinfekce na ruce je k okamžitému použití všude tam, kde je třeba dbát o desinfekci rukou. Je vysoce účinný proti plísním a bakteriím, ale zároveň je velmi šetrný k pokožce.

Zvolte variantu

Skladem

209 Kč 167 Kč 138 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONTEL08
Hmotnost (1 ks): 0,313 kg

Podrobné informace

SONETT dezinfekční prostředek na ruce je vysoce účinný proti plísním i proti bakteriím typu salmonela či coli a zároveň šetrný k pokožce

Desinfekční přípravek na ruce je na alkoholové bázi. K okamžitému použití všude tam, kde je třeba dbát o desinfekci rukou – na cestách, ve zdravotnických zařízeních, v sociálních službách, v kuchyňských provozech, restauracích, potravinářských výrobnách, v obchodech atd.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 300 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol*, glycerine*, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene*

*certified organically grown


Podobné produkty