Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Tekuté mýdlo na ruce Epure 300 ml

Vegan OK

SONETT Tekuté mýdlo na ruce - Epure 300 ml. Gelové mýdlo na ruce se sedmi nádherně voňavými esenciálními BIO oleji - Levandulí, mátou, saturejkou, šalvějí, rododendronem, koriandrem a pepřem. Jemně pečuje o pokožku rukou a zanechává je čisté a hebké.

Skladem

189 Kč 156 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONTEL07
Hmotnost (1 ks): 0,353 kg

Podrobné informace

SONETT je jemné tekuté mýdlo na ruce se sedmi planetárními esenciálními rostlinnými BIO oleji. Levandulí, mátou, saturejkou, šalvějí, rododendronem, koriandrem a pepřem.

Tekuté mýdlo pro hedvábně jemné ruce je šetrné k pokožce i k životnímu prostředí. Složení s pečujícím kokosovým a olivovým olejem nedráždí pokožku.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 300 ml


Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium olivate*, potassium cocoate*, alkylpolyglucoside, alcohol, glycerine*, citrate, fragrance (perfume)*: Lavandula hybrida oil* (contains linalool*), Mentha viridis oil* (contains limonene*), Satureja montana oil*, Salvia sclarea oil*, Rhododendron anthopogon oil* (contains limonene*), Coriandrum sativum oil* (contains linalool*), Piper nigrum oil* (contains limonene*), balsamum dipterocarpi

*certified organically grown/ collection from wild-growing plants


Podobné produkty