Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Tekuté mýdlo na ruce Růže 300 ml

Vegan OK

SONETT Tekuté mýdlo na ruce - Růže 300 ml. Gelové mýdlo na ruce s esenciálními BIO oleji z růže, palmarosy, kakostu, levandule a citronové trávy. Jemně pečuje o pokožku rukou a zanechává je čisté a hebké.

Zvolte variantu

Skladem

189 Kč 156 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONTEL01
Hmotnost (1 ks): 0,353 kg

Podrobné informace

SONETT je jemné tekuté mýdlo na ruce s příjemnou vůní růže. Vyrobeno z rostlinných bio olejů.

Tekuté mýdlo pro hedvábně jemné ruce šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Složení s pečujícím kokosovým a olivovým olejem nedráždí pokožku. S BIO éterickými oleji z růže galské, palmarosy, kakostu, levandule a citronové trávy pro svěží vůni čistoty.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 300 ml


Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium olivate*, potassium cocoate*, alkylpolyglucoside, alcohol, glycerin*, citrate, rosa damascena extract*, fragrance (perfume)*: Cymbopogon martinii oil* (contains geraniol*); Pelargonium graveoleus oil* (contains geraniol*, citronellol*), Lavandula hybrida oil* (contains linalool*), Cymbopogon flexuosus oil* (contains citral*), balsamum dipterocarpi

*certified organically grown