Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Tuhé mýdlo na ruce CURD SOAP 100 g

Vegan OK

SONETT Tuhé mýdlo na ruce CURD SOAP 100 g. Mýdlo na ruce bez chemických barviv či jiných nežádoucích složek. Rostlinné oleje vaše ruce zjemní a zároveň efektivně zbaví i intenzivních nečistot, jako jsou saze nebo motorový olej.

Skladem

49 Kč 40 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONTEL05
Hmotnost (1 ks): 0,101 kg

Podrobné informace

SONETT jemné, krémové, tuhé mýdlo na ruce bez chemických barviv, parfémů, náplní nebo umělých směsí.

Vyrobeno z palmového a kokosového oleje. Vhodné pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Šetrně a přitom účinně zbaví ruce i intenzivních nečistot (saze, motorový olej, mazut...). Nedráždí pokožku. Pouze k vnějšímu použití.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 100 g

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Sodium palmate*, sodium cocoate*, glycerine*, sodium chloride, sodium thiosulfate

*certified organically grown


Podobné produkty