Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Univerzální čistič 500 ml

Vegan OK

SONETT Univerzální čistič 500 ml. Aktivní mycí složky jsou vyjímečně šetrné ke kůži a koncentrovaný univerzální čistič tedy může být použitý i na čištění rukou.

Zvolte variantu

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID25
Hmotnost (1 ks): 0,544 kg

Podrobné informace

SONETT univerzální čistič je tekutý prostředek s univerzálním použitím - na čištění kachliček, vodovodních baterií, podlah, koberců, čalounění a jiných hladkých povrchů. Díky speciálnímu složení šetrnému k pokožce lze přípravek použít také jako tekuté mýdlo na ruce.

Deriváty kokosového oleje a cukrové smáčedlo získávané z kokosového tuku, škrobu a cukru mají vynikající tuk a špínu-rozpouštějící vlastnosti. Olej z pomerančové kůry zesiluje schopnost produktu rozpouštět tuky a příjemně voní. Je to koncentrát.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, limonene, sodium citrate, perfume* (fragrance), citral*

*certified organically grown


Podobné produkty