Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Přírodní kosmetika Péče o tělo Intimní hygiena Vložky, tampony Naty Dámské ECO inkontinenční vložky mini plus 16 ks

Naty Dámské ECO inkontinenční vložky mini plus 16 ks

Vegan OK Novinka

Hygienické inkontinenční vložky Naty vel. mini plus, 16 ks, pro diskrétní řešení při potížích s únikem moči, z příjemného kompostovatelného přírodního materiálu, vnitřní vrstva vložky je z certifikované organické bavlny

Skladem

119 Kč 98 Kč bez DPH
ks

Značka: Naty
Certifikáty: Vegan , OK Biobased
Katalogové číslo: NATYINTIM12
Hmotnost (1 ks): 0,138 kg

Podrobné informace

Inkontinenční vložky Eco by Naty mají kompletně přírodní složení a jsou příjemnou variantou pro tělo i životní prostředí.

Únik moči může velmi znepříjemňovat běžný život. Může ho doprovázet nepříjemný zápach, opruzeniny, ekzém nebo nejrůznější infekce. Používáním vhodných pomůcek lze těmto problémům předejít.

Při lehké inkontinenci lze využívat speciální inkontinenční vložky, které umí absorbovat moč a vrátit vás k běžnému životu bez stresu. Ať už s tímto problémem bojujete kvůli pokročilejšímu věku nebo v průběhu těhotenství, mohou vám tyto pomůcky výrazně pomoct k tomu, abyste se cítili bezpečně a v pohodě za každé situace. Vynikají mnohem vyšší savostí než běžné menstruační vložky a výborně pohlcují zápach.

Vložky Naty:

  • jsou vyrobené z přírodních materiálů a 100% rozložitelné, a to včetně obalů
  • vnitřní vrstva dotýkající se pokožky je z organické bavlny, vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu
  • neobsahují chemikálie, plast, latex ani parfémy a nejsou bělené chlórem
  • neobsahují živočišné složky a nejsou testované na zvířatech
  • 100% kompostovatelné obaly z obnovitelných přírodních materiálů.

Přírodní vložky Naty jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku, která se v intimních partiích nachází. Nenarušují pH pokožky ani sliznice.

Jejich funkčnost se nijak neliší od běžných hygienických vložek. Vnější fólie, vyrobená z kukuřičného škrobu, společně se savou vrstvou spolehlivě zadržuje tekutinu a nemusíte se tak bát žádné nehody.

Přírodní materiály navíc vložkám propůjčují perfektní prodyšnost.

Celkový obal i obaly jednotlivých vložek jsou z certifikované 100% kompostovatelné fólie vyrobené z obnovitelných rostlinných materiálů. Celé balení vložek je navíc menší, protože jsou v něm lépe poskládané, takže vám nezabere doma ani na cestách moc místa.

Certifikované OK Biobased od Vincotte a ASTM D6866.

Všechny produkty Naty mají také značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.

Vložky jsou bez křidélek.

Balení: 16 ks

   


Specifikace

Složení:

100 % biologicky rozložitelný materiál