Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Přírodní kosmetika Péče o tělo Intimní hygiena Vložky, tampony Naty Dámské ECO mateřské vložky po porodu 10 ks

Naty Dámské ECO mateřské vložky po porodu 10 ks

Vegan OK

Hygienické vložky Naty určené pro maminky po porodu, z příjemného přírodního materiálu, vnitřní vrstva, která se dotýká pokožky je z certifikované organické bavlny. Kompostovatelné, individuálně balené

Skladem

119 Kč 98 Kč bez DPH
ks

Značka: Naty
Certifikáty: OK Biobased , Vegan
Katalogové číslo: NATYINTIM10
Hmotnost (1 ks): 0,12 kg

Podrobné informace

Během prvních dnů po porodu se maminky setkávají s poporodním krvácením, kterým se tělo čistí. Potřebují proto speciální porodnické vložky, které jsou silnější, dostatečně dlouhé a rychleji zvládnou odvádět tekutinu.

Vložky Naty:

  • jsou kompletně vyrobené z rostlinných materiálů a 100% rozložitelné, a to včetně obalů
  • vnitřní vrstva dotýkající se pokožky je z organické bavlny, vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu
  • neobsahují chemikálie, plast, latex ani parfémy a nejsou bělené chlórem
  • neobsahují živočišné složky a nejsou testované na zvířatech
  • 100% kompostovatelné obaly z obnovitelných přírodních materiálů.


Přírodní vložky Naty jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku, která se v intimních partiích nachází. Nenarušují pH pokožky ani sliznice.

Maminky se samozřejmě mohou spolehnout na jejich skvělou funkčnost a prodyšnost, která maximálně zpříjemní náročné dny po narození miminka.

Vnější fólie, vyrobená z kukuřičného škrobu, společně se savou vrstvou spolehlivě zadržuje tekutinu a nemusíte se tak bát žádné nehody.

Přírodní materiály navíc vložkám propůjčují perfektní prodyšnost.

Celkový obal i obaly jednotlivých vložek jsou z certifikované 100% kompostovatelné fólie vyrobené z obnovitelných rostlinných materiálů.

Certifikované OK Biobased od Vincotte a ASTM D6866.

Všechny produkty Naty mají také značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.

Vložky jsou s křidélky.

Balení: 10 ks

   


Specifikace

Složení:

100 % biologicky rozložitelný materiál.


Podobné produkty