Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Pupen Růžová detoxikační sůl 300 g

Novinka Vegan OK

Koupelová sůl pro relaxaci těla i mysli, na bázi epsomské soli a růžového oleje a oleje ylang ylang, s velmi příjemnou vůní

Skladem

94 Kč 78 Kč bez DPH
ks

Značka: Pupen cosmetics
Katalogové číslo: PUPEN18
Hmotnost (1 ks): 0,3 kg

Podrobné informace

Koupelová sůl Pupen, to je čistá epsomská sůl doplněná esenciálními oleji a drcenými plátky růže.

Olej z růžového dřeva normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou pleť. Výtažek z růžového dřeva vyhlazuje jizvy a vrásky u stárnoucí pleti. Lze jej použít tam, kde je kůže po nemoci a ztrátě hmotnosti ochablá.

Olej Ylang Ylang se získává z květů stromu Cananga odorata, snižuje nervové napětí a krevní tlak, působí antidepresivně a afrodiziakálně. Pečuje o všechny typy pleti, zejména o suchou.

Epsomská sůl je svými blahodárnými účinky pro zdraví a krásu známá stovky let.

Je složena z minerálů hořčíku a síranu. Výzkumy prokázaly, že hořčík a síran se snadno vstřebávají přes kůži, proto jsou lázně v epsomské soli výbornou volbou, jak doplnit tyto minerály důležité pro tělo. Hořčík snižuje záněty, napomáhá při funkci svalů a nervů a tvorbě serotoninu, to je hormon zodpovědný za pocit pohody a štěstí. Sírany zlepšují vstřebávání živin, vyplavují z těla toxiny a zmírňují migrény.

Koupel v epsomské soli uvolňuje nervový systém, léčí kožní problémy, utišuje bolest zad a končetin, uvolňuje svalové napětí a pomáhá tělo zbavovat škodlivých látek. Pomáhá lepšímu a klidnějšímu spánku. Prospěšná je i při srdečních problémech, snižuje nepravidelný srdeční rytmus, brání kornatění tepen, snižuje krevní sraženiny a krevní tlak.

Balení: 300 g

Produkty Pupen cosmetics jsou čerstvé, s minimálním použitím konzervantů, a tak mají i kratší dobu minimální spotřeby. Aktuální zásoba růžové soli má datum optimální spotřeby 05/2021.


Specifikace

Složení:

Epsomská sůl, esenciální olej z růžového dřeva, drcené lístky růže, esenciální olej ylang ylang, eugenol, *benzyl salicylate, *geraniol, *farnesol, *linalool, *benzyl benzoate, *d-limonene, *citronellol

*součást esenciálních olejů


Podobné produkty