Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Přírodní kosmetika Péče o tělo Repelenty Incognito Repelentní roll-on 50 ml

Incognito Repelentní roll-on 50 ml

Vegan OK

Vysoce účinný 100% přírodní repelent ve formě roll-onu. Poskytuje ochranu proti různým druhům bodavého hmyzu. Vhodný pro celou rodinu včetně dětí od 3 měsíců.

Skladem

289 Kč 239 Kč bez DPH
ks

Značka: incognito
Certifikáty: Vegan
Katalogové číslo: INCOGNITO05
Hmotnost (1 ks): 0,08 kg

Podrobné informace

Repelent britské značky incognito® je vysoce účinný a zároveň 100% přírodní. Neobsahuje DEET jako běžné repelenty. DEET (Diethyltoluamid) je nejpoužívanější aktivní složkou v repelentech proti hmyzu. Může způsobovat podráždění, kožní reakce a poškozovat nervovou soustavu savců. Na životní prostředí má toxický vliv.

Aktivní účinnou složku repelentu incognito® tvoří citrepel 75 (eukalyptus maculata citriodora). Repelent je účinný nejen proti komárům, ale i dalšímu bodavému hmyzu a klíšťatům. Při jeho použití spolu s impregnovanou ochrannou sítí, je prokázán jeho ochranný účinek proti malárii. Testován v tropických oblastech. V USA a Velké Británii byl úspěšně testován proti klíšťatům a jinému hmyzu. Působí preventivně také proti ovádům, muchničkám atd.

Působí až 5 hodin, nezanechává na pokožce pocit mastnoty.

Není testován na zvířatech, ani neobsahuje složky živočišného původu. Certifikováno vegan.

Aplikujte často na pulsní body. Pro vyšší účinnost se doporučuje kombinovat s dalšími přípravky řady incognito®.

100 % složek je přírodního původu

Balení: 50 ml

 


Specifikace

Složení:

Aqua, citrepel 75 (eucalyptus maculata citriodora), propylene glycol, sucrose stearate, glycerin, citrus bergamia (bergamot) peel oil expressed*, xanthan gum, cinnamomum camphora (camphor) bark oil*, tocopherol (Vitamin E), helianthus annuus (sunflower) seed oil, limonene*, linalool*, citronellol*

*přírodní složky esenciálních olejů


Podobné produkty