Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Přírodní kosmetika Péče o vlasy Barvy na vlasy Herbatint Permanentní barva na vlasy písková blond FF5

Herbatint Permanentní barva na vlasy písková blond FF5

Vegan OK

Herbatint „Permanent Hair Colour Gel“ permanentní barva na vlasy, odstín písková blond. Barvy Herbatint jsou přírodnější alternativou pro barvení vlasů s dlouhotrvajícím efektem a 100% pokrytí šedin.

Skladem

347 Kč 307 Kč 254 Kč bez DPH
ks

Značka: Herbatint
Certifikáty: Cruelty Free
Katalogové číslo: HERBATINT29
Hmotnost (1 ks): 0,223 kg

Podrobné informace

Herbatint jsou permanentní barvy na vlasy bez čpavku, s obsahem 8 organických bylinných výtažků, které 100% kryjí šediny již při první aplikaci. Vlasy jsou přirozeně krásné, zdravé a získají vitalitu a jas.

Jedinečné a šetrné složení bez čpavku, resorcinolu, parabenů, alkoholu i vůní. Barvy na vlasy jsou obohaceny o rostlinné výtažky z 8 bylin: aloe vera, mokřadka, chinovník, vilín, třapatka, ořešák, reveň a bříza, které vyživují a chrání vlasy i pokožku hlavy, podporují stálost barvy a dlouhotrvající výsledek.

Každý nalezne svůj ideální odstín: buď si vybere jednu barvu, anebo lze smíchat více barev a vytvořit tak vlastní jedinečný odstín. Lahvičky je možné opakovaně uzavřít, je tak možné uchovat nevyužité barvy pro příští aplikaci. Barva se snadno míchá i nanáší díky své gelové konzistenci. Barvy jsou zcela bez zápachu. Perfektního výsledku dosáhnete již za 40 min.

Barvy na vlasy jsou dermatologicky testovány na citlivé pleti, jejich snášenlivost je vynikající. Vyvíjecí emulze obsahuje malé množství peroxidu vodíku – méně než 3 % po smíchání, limit povolený evropskou legislativou (EC NO 1223/2009) je 6 %. Šetrné složení s nízkou koncentrací peroxidu vodíku umožnuje zesvětlit barvu až o 2 odstíny. Pouze přípravky s vyšší koncentrací peroxidu vodíku umožňují větší zesvětlení, ale s negativním dopadem na zdraví a strukturu vlasu.

Obsahují pouze suroviny bez lepku a niklu.

Obal Herbatint je ze zcela recyklovatelného papíru s FSC původem. Vlasové barvy nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany.

Balení: 150 ml


Specifikace

Balení obsahuje:

  • 1 lahvička barvicího gelu Herbatint na vlasy, 60 ml
  • 1 lahvička vyvíjecí emulze, 60 ml
  • 1 vzorek šamponu Normalising Shampoo, 15 ml
  • 1 vzorek kondicionéru Royal Cream, 15 ml
  • 1 návod k použití s instrukcemi a rukavicemi

Složení:


Podobné produkty