Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Purity Vision

Purity Vision

Česká značka PURITY VISION®, která působí na trhu již 10 let, spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Pod touto značkou najdete vysoce kvalitní přírodní kosmetiku a Bio potraviny.

Spolupracuje přímo s lokálními farmáři v Ugandě v Africe, na Filipínských ostrovech nebo například v Bulharsku. Výchozí suroviny jejích produktů jsou ručně sbírané a pomáhají zvýšit stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

Respektuje ekologické hledisko při získávání surovin, výrobě i při přepravě a prodeji. Většina jejích produktů má certifikaci bio kvality.

PURITY VISION® představuje kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro zemi a lidstvo.

Cílem společnosti je dosáhnout nejvyšší možné kvality a zároveň přátelské ceny, aby o své zdraví a krásu mohl dbát každý. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích, hledá v nejmodernějších laboratořích a inspiruje se moudrostí prastarých kultur.

Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Při výrobě využívá zelenou energii z obnovitelných zdrojů. Produkty se snaží balit do skla a znovupoužitelných obalů, nepoužívá umělé konzervanty ani barviva.

Kosmetické výrobky PURITY VISION® jsou tak čisté, že se dají jíst.

Produkty této značky