Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Včelí vosk Ecodis Lněný olej s včelím voskem 240 g

Ecodis Lněný olej s včelím voskem 240 g

Novinka

Enkaustický vosk La droguerie écologique bez rozpouštědel vyživuje a chrání dřevo a nábytek v interiéru před vodou a nečistotami. Vyrobený tradičně v malé bretaňské dílně ze včelího vosku a bio vařeného lněného oleje.

Skladem

299 Kč 247 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO172
Hmotnost (1 ks): 0,331 kg

Podrobné informace

Ecodis lněný olej s včelím voskem (enkaustický vosk) se používá v interiéru na surové, mořené nebo lakované dřevo. Je vhodný na nábytek, dveře, obložení a různé dřevěné výrobky s výjimkou podlah.

Lněný olej proniká hluboko do struktury dřeva, které zpevňuje a zlepšuje jeho povrchovou odolnost. Včelí vosk s přirozeným obsahem propolisu přispívá k dlouhodobé konzervaci dřeva. Vedle vnitřního uplatnění je vhodný i pro venkovní ochranu dřeva v místech, kde nedochází k přímému kontaktu se srážkovou vodou. Upravuje prostup vodních par do dřeva a rozměrově jej stabilizuje.

Lněný olej lisuje výrobce za studena ve vlastní lisovně oleje v Bretani ze semen lnu pěstovaných ekologicky v lokalitě Bretaně.

Finální produkt se pak vyrábí v malé místní dílně a balí se do plechových nádob vyrobených ve Francii.

Dle potřeby naneste jednu nebo dvě tenké a rovnoměrné vrstvy hadříkem, který nepouští vlákna. Pozor na přebytečný vosk. Asi po půl hodině vyleštěte suchým hadříkem.

Pracujte při teplotě vyšší než 10°C. Doba schnutí: 24 hod. při 20°C.

Balení: 240 g

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
bio lněný olej vařený, včelí vosk