Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Včelí vosk Ecodis Tekutý vosk s bio včelím voskem 500 ml

Ecodis Tekutý vosk s bio včelím voskem 500 ml

Novinka

Tekutý vosk s obsahem bio včelího vosku pro kvalitní přírodní péči o dřevěný nábytek a podlahy

Skladem

279 Kč 231 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: EcoCert
Katalogové číslo: DROGECO171
Hmotnost (1 ks): 0,5 kg

Podrobné informace

Tekutý vosk od francouzské firmy Ecodis pod značkou La droguerie écologique® vyrobený z organického včelího vosku vyživuje, čistí, chrání a rozjasňuje dřevěný nábytek, dveře, obložení, výrobky ze dřeva a další.

Díky svému přírodnímu a organickému složení (včelí vosk, karnaubský vosk, lněný olej) chrání dřevo před vlhkostí, nečistotami, prachem, zároveň mu umožňuje dýchat a dodává mu lesk.

Přírodní složení potvrzené certifikací Ecocert.

Před použitím protřepejte, poté nalijte produkt na hadřík nepouštějící vlákna a aplikujte na ošetřovaný povrch. Nechte zaschnout přibližně 15 minut a poté vyleštěte hadříkem nebo kartáčem z koňských žíní. U nábytku z ušlechtilého dřeva doporučujeme předem vyzkoušet na skryté části. Vosky a oleje obsažené v tomto produktu lehce zvýrazňují přirozenou barvu dřeva.

Tento vosk lze tónovat pigmenty a použít jako dekorativní glazuru na stěnu (omítku, vápno ..).

V tenké vrstvě může být také aplikován na kůži, aby ji chránil a vyživoval.

99 % složek je přírodního původu

Balení: 500 ml

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

< 5 % neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, včelí vosk*, karnaubský vosk*, lněný olej*, ethanol*, barvivo, denaturační prostředek

> 30 % voda

* z organického zemědělství