Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Dary přírody z Lotyšska

Dary přírody z Lotyšska
Pojďme si dnes posvítit na lotyšskou značku Mossa. Dozvíte se, které produkty jsou pro vás ty pravé a proč je kosmetika z této chladné země tak účinná.

Přírodní značka Mossa využívá k výrobě svých produktů oleje a extrakty z bobulovitých plodů. Tyto plody zrající divoce ve studeném lotyšském podnebí jsou mimořádně bohaté na vitamíny a další tělu prospěšné látky. Jak sama značka hlásá, zdravá pokožka je zásluhou kvalitních ingrediencí. Právě proto vyrábí kosmetiku z nejšťavnatějších bobulí, které se dají v divokém Lotyšsku sesbírat.

Všechny produkty jsou vhodné pro citlivou pokožku a neobsahují žádné umělé přísady. Nabídku můžeme snadno rozdělit do dvou skupin podle věku, Youth Defence pro pleť před čtyřicítkou a Age Excellence pro zralejší pleť. Každý odborník vám ale řekne, že na boj se stárnutím pleti není nikdy příliš brzy.

V žádném věku nepodceňujte čištění pleti, rutinu tedy začněte rozjasňujícím tonikem a poté pleť hydratujte denním krémem s výtažkem z borůvky. Pro suchou pleť je poté určen spíše denní krém s výtažkem z morušky nebo pleťový olej. Večer po dlouhém dni věnujte pleti maximální péči. Opět pleť dočistěte tonikem a tentokrát hydratujte nočním krémem obsahujícím vzácný olej z ostružiny a očním sérem. Právě kolem očí se tvoří mimické vrásky nejčastěji.

Po čtyřicítce už je třeba se pleti věnovat zase o trochu víc. Ráno naneste liftingový krém s výtažkem ze šípku a bezu, který pleť hydratuje. Poté sáhněte po denním krému pro okamžitou výplň vrásek. Skvěle funguje jako báze pod make-up, nebo BB krém. Pokud vás trápí kruhy pod očima, zažeňte je očním krémem s antioxidanty z černého bezu. Večer pleť pořádně vyčistěte a naneste noční krém. Pro extra péči si jednou až dvakrát týdně dopřejte peelingovou masku, taktéž z černého bezu.

Mossa nabízí ještě mnoho dalších produktů, jeden z favoritů je čisticí pleťová voda s výtažkem z maliny, vhodná pro všechny typy pleti. Dále také produkty pro péči o tělo, hydratační tělové mléko s multivitaminy z angreštu nebo s rakytníkem.