Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Dokonalá hostina pro vaši pleť

Dokonalá hostina pro vaši pleť

Kaviár je na jídelních tabulích odedávna symbolem bohatství a luxusu. Nyní už ale není využíván jen v gastronomii, jeho jedinečných vlastností si povšiml kosmetický průmysl a rozšířil spektrum využití. Dopřejte své pleti stejnou hostinu, jakou si představíte při popisu královské tabule plné kaviáru a šampaňského, dopřejte své pleti hvězdnou péči.

Kaviár je vysoce výživná surovina, neboť plní u ryb roli podobnou mateřskému mléku, musí tedy obsahovat velmi mnoho vydatných látek. Je přímo nabitý vitamíny, proteiny, aminokyselinami, minerály a bílkovinami. Elixír těchto složek zajišťuje pleti dokonalou výživu a péči, poskytuje pleti pevnost, hydrataci, svěžest a zajišťuje její dlouhotrvající mladost. Kaviár totiž obsahuje jedinečný komplex proteinů, které pleť chrání proti degenerativním procesům a podporuje tvorbu kolagenu.

Kolagen je bílkovina, která nás chrání před známkami stárnutí. Časem ho ale tělo přestane samo vyrábět, proto je třeba doplnit mu energii jinými prostředky, ideálně například právě kaviárem. Stejně tak vitamíny A a D, které zabraňují tvorbě vrásek a napomáhají vyhladit ty vzniklé. Kaviárové krémy jsou tedy ideální okolo třicátého roku, kdy pokožka začíná projevovat známky ztráty pružnosti.

Kaviár není synonymem luxusu jen na jídelních stolech, stejně jedinečné místo si oprávněně přisvojuje na poli kosmetiky. Hýčkejte svou pleť a pečujte o ni při prvních známkách stárnutí nebo ještě dříve preventivě, dopřejte si to nejlepší a obohaťte svou poličku v koupelně o některý výrobek z našeho eshopu obsahující černý kaviár.