Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Drsná jemnost Sibiře – Natura Siberica pro muže

Drsná jemnost Sibiře – Natura Siberica pro muže

Mužská pleť je značně odlišná od té ženské, v první řadě je o něco silnější, obsahuje více kolagenových vláken, která jsou zodpovědná za pružnost, díky čemuž se na mužské tváři obvykle objeví vrásky později. Také je ale mužská pleť mastnější, má odlišné pH a muži bojují častěji s akné. Je tedy jasné, že si každá pleť zaslouží pozornost a unikátní péči. Dopřejte tedy i té mužské jedinečnou péči, například od firmy Natura Siberica.

Tato ruská firma s více než dvacetiletou tradicí se může chlubit unikátní přírodní kosmetikou ze sibiřských divoce rostoucích bylin. Rostliny musejí v drsných sibiřských podmínkách bojovat o svůj život, projít přirozeným výběrem, proto přinášejí takovou sílu a potenciál do kosmetiky. Byliny nejsou průmyslově pěstovány, ale sbírány metodou Wild Harvesting (volný překl. sklizeň volně rostoucích rostlin) a neobsahují tedy žádná umělá hnojiva či jiné syntetické složky, které se do rostlin dostávají prostřednictvím účelového pěstování. Tyto rostliny jsou navíc sbírány pouze v určitém období, které se řídí dle tradičních kalendářů původních obyvatel Chakaských hor, kteří sběr provádějí. Díky jejich zkušenosti se tedy do výroby kosmetiky dostanou jen ty nejlepší rostliny.

Firma Natura Siberica si zakládá na svém přístupu, vytváří pracovní místa pro obyvatele Sibiře, zasazuje se o vysazování vzácných rostlin (za rok 2018 jich bude vysazeno více než 70 000) a získala velké množství ocenění například: Cena pojmenována po Vitusovi Beringovi (Rusko), ICONS OF RUSSIA (Rusko), Cosmeeting Paris 2014 (Francie) atd.

Dopřejte pocítění síly a drsnosti, ale i jemnosti a péče sibiřské přírody pleti a potěšte ji některým produktem z dílny firmy Natura Siberica, například tonizujícím krémem Vlčí síla, který se může chlubit čtenářský oceněním časopisu Allure (Allure best of Beauty Award 2015).