Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Jak bojovat proti jarní únavě

Jak bojovat proti jarní únavě
Citlivost na změny počasí, podrážděnost a bolest hlavy, to jsou nejčastější příznaky jarní únavy. Dnes vám přinášíme tipy, jak se takové jarní únavy zbavit.

Základem spokojeného jara je posilovat imunitu. Té prospívá otužování, kvalitní spánek, pestrá strava, pravidelný pitný režim, ale i duševní pohoda.

Zaručeným balzámem na duši, jsou domácí koupele. Pokud rádi ležíte ve vaně plné pěny, Natura Siberica si pro vás připravila několik pěn do koupele vysoké organické kvality. Ta s lotusem, který je symbolem věčného mládí zanechá vaši pokožku neuvěřitelně hebkou. Rakytníková vám zase dodá energii, která je při jarní únavě nezbytná. Dutohlávka sněžná a esenciální oleje obsažené v sibiřské pěně do koupele vás zaručeně omladí.

Pokud máte ve vaně raději funkčnost než kupu pěny, nasypte si do vany koupelovou sůl. Ta od Natura Siberica je už dotažená k dokonalosti sibiřským ženšenem, jerlínem japonským a šípkovým olejem. Právě hořčík obsažený v soli je základ v boji s únavou, poruchami spánku, křečovými stavy a sníženou imunitou. Hořečnatou sůl Nigari můžete využít jak v kuchyni, tak ke koupeli a doplňovat tak hořčík na všech frontách.

Pokud vás ale koupele nebaví anebo zkrátka doma nemáte vanu, stačí si dopřát klidnou relaxační sprchu. Třeba se sprchový gelem s antistresovým účinkem, který dodá vaší pokožce pružnost a vyživí ji cennými oleji a vitamíny.

Dalším skvělým lékem na špatnou náladu je masáž. Skvělé ji oživí esenciální olej, jako třeba ten jojobový od Eliah Sahil. Samozřejmě lze použít i klasický kokosový olej, který má opět mnoho využití. Během koupele nebo sprchy využijte k masáži třeba peeling, ten vás zbaví odumřelé kůže a budete se potom cítit jako znovuzrozená. Ideální je ten od Urtekram s levandulí, nebo některý z řady od Natura Siberica, královský peeling.

Vyzkoušejte zmíněné triky a uvidíte, že vás už žádné jaro nerozhodí.