Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Jedinečné vánoční balíčky zdraví a krásy

Jedinečné vánoční balíčky zdraví a krásy
Firmu Natura Siberica jsme již v jednom z předchozích článků představovali, ale vzhledem ke své jedinečnosti si zaslouží více pozornosti. Jedná se o ruskou firmu s mnohaletou tradicí, která si zakládá na přístupu k přírodě a zdrojům, které při výrobě používají.

Pro sběr bylin a rostlin, které jsou ve výrobě zpracovány, zaměstnávají původní obyvatele oblastí, využívají tak i jejich know-how a zkušenosti předků, které znají jen oni. Zpracovávané byliny také sklízí v divokých oblastech, nevyužívají tedy pěstování a hnojení chemickými látkami.

Novinkou této firmy je organická farma, kterou zakládá v Chakasku, což je republika Ruské federace, která leží na jižní Sibiři na řece Jenisej. Rostou zde některé vzácné rostliny, neboť tato oblast má unikátní přírodní podmínky. Farma Natura Siberica v této oblasti má rozlohu 33 hektarů, což ji činí jednou z největších organických farem Eurasie a je certifikována Evropským bio-standardem EU 834/07. Celá rozloha farmy je zatím v procesu kultivace, zatím je upravena asi polovina pozemku, na které je pěstováno 14 druhů vzácných rostlin. V budoucnu bude v tomto areálu vystavěn hotel, ve kterém bude možné se ubytovat a zúčastnit se sběru bylin.

A když firma Natura Siberica přišla s novinkou, nezůstaneme pozadu. Nabídku jejich dárkových balíčků jsme rozšířili, takže si nyní můžete vybrat ze 6 krásných balení plných zdraví a krásy. A kdy jindy se toto lépe hodí než právě před blížícími se Vánocemi? Darujte sobě nebo svým blízkým krásu, zdraví a jedinečnou péči, věnujte svým blízkým luxusní pozdrav z divoké Sibiře.