Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Kdy je čas na oční krém a jak ho správně vybrat?

Kdy je čas na oční krém a jak ho správně vybrat?
Povinností přibývá a času na spánek ubývá? Tvoří se vám od očima tmavé kruhy nebo tenké vrásky? Pokud chcete tuto neplechu zamaskovat, pořiďte si kvalitní oční krém.

Některé ženy tvrdí, že na oční krém není nikdy příliš brzy. Některé zase sahají po očním krému až při prvních známkách stárnutí. Dermatologové ovšem tvrdí, že pokud si na tohoto pomocníka nezvyknete dříve, nejpozději s příchodem čtyřicítky by už mělo být jeho pravidelné používání hotová nutnost.

Pokud vás zatím vrásky kolem očí netrápí a bojujete pouze s tmavě zabarveným očním okolím, které ne, a ne zakrýt korektorem, pořiďte di své denní péče i oční krém. Chladivý krém s antioxidanty z černého bezu od značky Mossa, který posiluje kapiláry a tím redukuje tmavé kruhy okolo očí, je perfektní volba. Tmavé kruhy pod očima jdou často ruku v ruce s ranním otokem očí, na který je ideální volbou chladivý gelový krém od značky Natura Siberica. Ten redukuje otoky, tmavé kruhy okolo očí a rozjasňuje pleť.

Jestliže patříte k ženám s tenkou kůží a kolem očí se vám již tvoří malé vějířky vrásek, vsaďte na oční sérum. To od Natura Siberica s extraktem z arktické růže viditelně redukuje vrásky. Mimo to obsahuje i další přírodní bio-složky – proteiny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, které aktivně pomáhají zpomalit proces stárnutí pleti. Pokud se vám již vrásky prohlubují, zvolte krém s anti-age efektem, který vaši pleť zpevní i hydratuje.

Mnoho žen se především ve studených měsících potýká se slzením očí. Slané slzy můžou už na tak citlivé oční pokožce napáchat pěknou neplechu. Pokud vaše oční okolí volá po hydrataci, dopřejte mu ji díky krému Time Miracle od značky Mádara. Ten podporuje tvorbu kolagenu, obnovuje buněčnou strukturu a hydratuje unavenou pokožku s okamžitým efektem.

Na závěr si připomeňme že vliv na stárnutí pleti má především sluneční záření, a to i když se přímo nesluníte. Do vaší denní rutiny by tedy měl patřit i opalovací krém s SPF 50.