Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Kosmetické produkty, bez kterých neopouštějte domov

Kosmetické produkty, bez kterých neopouštějte domov
Dlouhé cesty letadlem, dokáží na naší pokožce napáchat kdejakou neplechu a každý přece chceme na fotkách z dovolené vypadat jako ze žurnálu.

Chystáte se na dovolenou, pracovní cestu nebo jste prostě cestovatelkou tělem i duší? Rychlé změny prostředí jsou pro pleť naprosto zdrcující. Nemluvě o změně denní rutiny a podnebí. Pleť je většinou, podrážděná, suchá, objevuje se akné a kruhy pod očima. Dnes vám povíme, jaké produkty si zabalit s sebou, abyste i na cestách vypadala pořád perfektně.

Odličovací ubrousky

Ty od NatraCare jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť, make-up odstraní do posledního zbytku a co je hlavní, pokud cestujete na lehko, nepočítají se do povolených tekutin v příručním zavazadle.

Maska

Blogerky a instagramerky si masku pro jistotu nanášejí už v letadle. Bohatě ale stačí když počkáte na hotel. Pokud vás po dlouhém cestování trápí akné, vsaďte na čistící masku od Mádara. Vejde se i do příručního zavazadla. Pokud máte pleť spíše vysušenou a unavenou, zachrání vás hydratační maska od Coslys, také v cestovní velikosti.

Krém na ruce

Stejně jako naše pleť i pokožka na rukou dostává při cestování pěkně zabrat. Zabalte si s sebou proto krém na ruce. Třeba naši novinku od Faith in Nature, povzubuzují krém na ruce.

Balzám na rty

Další nezbytností nejen na cestách je balzám na rty. My vsázíme na konopný balzám od Mádara. Jedinou jeho nevýhoda je, že se počítá jako tekutina. Pokud tedy už v sáčku nemáte místo, zabalte si klasický jelení lůj.

Pasta a kartáček na zuby

Ano, zabalit si kartáček na zuby a pastu je pro vás nejspíš samozřejmost. Pokud si však zabalíte pastu v cestovním balení, jako je třeba ta mátová od Coslys, můžete si udržovat svěží dech a bílý úsměv i během cesty.

Deodorant

Poslední denní nezbytností není nic jiného než deodorant. Ať už během cesty nebo během dovolené, deodorant se hodí mít vždy po ruce. Novinky do Faith in Nature jsou nejen stoprocentně přírodní, ale vyrábí se ve super praktických balení, která jsou vhodné právě na cesty.