Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Letní péče o rty

Letní péče o rty

Nejen chladné měsíce jsou náročné pro naši pokožku, také v letním období je třeba o ni pečovat. Zdá se to samozřejmé, ale velmi často zapomínáme na tu nejjemnější část naší tváře, na rty. Rty se vlivem sluníčka v létě vysušují, praskají, trpí dehydratací. Kůže obsahuje 6 až 8 litrů vody, a aby si pleť udržela svou pružnost a pevnost, je třeba ji poskytnout dostatek hydratace. Prvním krokem ke krásné pokožce i rtům je tedy pečlivé dodržování pitného režimu, druhým pak pravidelná péče o jejich hydrataci tyčinkou na rty.

Na rtech je kůže o mnoho tenčí, tím pádem citlivější než na většině povrchu těla, vyžaduje tedy speciální pozornost a ochranu proti vnějším vlivům. Jemné složení našich přírodních produktů dodává vašim rtům potřebnou výživu, rty zvláčňují a dostatečně hydratují. Pravidelná péče o rty je velice důležitá také pro ženy, které používají rtěnku, neboť ta se na vysušených rtech šupinatí a nevypadá tak pěkně, jak bychom si přály. Podívejte se i na naše přírodní rtěnky a vyberte si ten správný odstín, který na Vaší poličce schází. Svým rtům můžete zajistit dlouhotrvající intenzivní hydrataci, když balzám použijete jako podklad pod rtěnku, která živiny uzamkne a dovolí jim pečovat o Vaše rty déle.

Vyberte si příchuť a vůni balzámu, která je Vašemu srdci a rtům nejbližší. Všechny námi nabízené balzámy na rty jsou veganské, šetrné k přírodě a dokonale zajistí hebkost a neodolatelnost Vašich rtů.